Перейти

среда, 23 января 2019 г.

Викрито інспектора Управління Держпраці, який збирав данину з підприємця


На Кіровоградщині викрито головного державного інспектора Управління Держпраці, який змушував підприємця сплачувати щомісячну данину, передає Олександрія Online.

Прокуратурою Кіровоградської області спільно з співробітниками Служби безпеки України та слідчими поліції на систематичних хабарах викрито головного державного інспектора Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від місцевого приватного підприємця за нібито існуючі порушення трудового законодавства. Головний інспектор запропонував підприємцю за щомісячну данину у розмірі п’ятсот гривень вирішити питання про непритягнення його до адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства та незастосування фінансових санкцій.

Затримали посадовця на робочому місці після отримання частини чергового хабара у розмірі 6000 гривень.

Посадовцю оголошено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінально кодексу України.
Наразі прокуратура вже звернулася до суду з клопотанням щодо обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Також у суді прокуратура клопотатиме про відсторонення посадовця від виконання службових обов”язків.
Досудове розслідування триває, повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Комментариев нет:

Отправить комментарий